BGK Linia 0 801 667 655

Ekspert

Bank Gospodarstwa Krajowego
poszukuje osoby na stanowisko:

Ekspert

Biuro Dokumentacji Kredytowej
Zespół ds. dokumentacji kredytowej

 Miejsce: Warszawa

(nr ref.:  BDK/E/2014/128)

Zakres zadań:

  • sporządzanie dokumentacji kredytowej dla nowo zawieranych transakcji kredytowych, w tym dokumentacji związanej z prawnymi zabezpieczeniami kredytów,
  • sporządzanie dokumentacji aktualizującej warunki transakcji kredytowych i/lub zabezpieczenia,
  • opiniowanie regulacji wewnętrznych z obszaru procesów kredytowych w części dotyczącej sporządzania dokumentacji kredytowej,
  • identyfikowanie i minimalizowanie ryzyka operacyjnego w bieżących zadaniach,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi centrali Banku w zakresie standaryzacji stosowanych dokumentów kredytowych,
  • współpraca z oddziałami Banku w zakresie efektywnej obsługi klientów poprzez terminowe przygotowanie dokumentów kredytowych.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe (kierunek: bankowość, finanse, prawo, kierunki techniczne,
  • minimum 5 lat doświadczenia w bankowości (preferowane: kredytowanie, zabezpieczanie wierzytelności bankowych) na stanowisku ds. dokumentacji kredytowej.

Dodatkowe wymagania:

  • doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji kredytowej ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z transakcjami zawieranymi w wyniku wyboru w trybie przetargu,
  • doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji dla korporacji i firm z segmentu MŚP,
  • bardzo dobra znajomości edytora tekstu MS WORD,
  • podstawowa znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z zespołem,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 26 listopada 2014 r. na adres: kariera@bgk.com.pl

  • W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny.
  • Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.