BGK Linia 0 801 667 655

Specjalista

Bank Gospodarstwa Krajowego
poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. systemów Windows i baz danych

Departament Informatyki

Miejsce: Warszawa

(nr ref.: D/S/2014/112)

Zakres zadań:

  • administracja i eksploatacja rozwiązań opartych na systemie Windows (serwery, systemy operacyjne, usługi systemowe i narzędziowe),
  • administracja i eksploatacja bazy danych MS SQL,
  • przygotowywanie procedur administracyjnych i eksploatacyjnych dla nadzorowanej infrastruktury,
  • prowadzenie i raportowanie z analiz pojemności, wydajności i bezpieczeństwa informatycznego oraz dostępności i jakości świadczonych usług IT w zakresie zarządzanej technologii informatycznej,
  • opracowywanie raportów o aktualnym stanie nadzorowanej infrastruktury i architektury IT,
  • opracowywanie i ocenianie dokumentów projektowych w zakresie zadań IT,
  • koordynacja i wsparcie w projektach teleinformatycznych w zakresie planowania architektury rozwiązań, wdrożenia, uruchomienia i stabilizacji,
  • udział w procesie zarządzania zmianą i dokumentacją w infrastrukturze informatycznej.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu: informatyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewne,
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku administratora systemu Windows,
  • minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu i administrowaniu bazami danych MS SQL,
  • znajomość  platform wirtualizacyjnych,
  • znajomość systemów do zarządzania infrastrukturą IT (typu WSUS, SCCM, SCOM ,
  • doświadczenie we wdrażaniu wysokodostępnych rozwiązań IT,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie niezbędnym do swobodnego korzystania z dokumentacji technicznej.

Dodatkowe wymagania:

  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • dokładność, systematyczność,
  • dobra organizacja pracy i ukierunkowanie na cel,
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • umowę o pracę na czas określony 6 miesięcy.

Prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 28 października 2014 r. na adres: kariera@bgk.com.pl

  • W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny.
  • Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.