BGK Linia 0 801 667 655

Starszy audytor/Ekspert

Bank Gospodarstwa Krajowego
poszukuje osób na stanowisko:

Starszy audytor/ Ekspert

Departament Audytu Wewnętrznego
Wydział Audytu Ryzyka Rynkowego i Działalności Wspierającej

Miejsce: Warszawa

(nr ref.: DAW/S-A/2015/144)

Zakres zadań:
- przygotowywanie programów audytów zgodnie z zasadami obowiązującej w Banku metodologii audytu, głównie w obszarze inwestycji kapitałowych i nadzoru właścicielskiego,
- ocena efektywności funkcjonowania procesów zarządzania w Banku oraz ocena ryzyka i funkcjonowania systemu kontroli wewnętrznej w tych obszarach,
- uczestnictwo, w tym także przewodniczenie zespołom audytowym,
- przygotowywanie rekomendacji rozwiązań mających na celu optymalizację procesów i wspomagających osiągnięcie celów Banku oraz  monitorowanie realizacji zaleceń poaudytowych,
- tworzenie i współtworzenie raportów z audytów oraz informowanie o dokonanych ustaleniach.

Wymagane kwalifikacje:

- wykształcenie wyższe magisterskie (kierunek: ekonomia; specjalność: finanse, bankowość),
- minimum 3 lata doświadczenia w sektorze bankowym lub konsultingu na stanowisko audytora lub pracownika merytorycznego w obszarze inwestycji kapitałowych lub funduszy inwestycyjnych,
- minimum 3 lata doświadczenia w bankowości,
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

Dodatkowe wymagania:

- doświadczenie audytorskie w bankach, w szczególności w audytach dotyczących inwestycji kapitałowych, funkcjonowania grupy kapitałowej i funduszy inwestycyjnych,
- wiedza i doświadczenie w obszarze funduszy inwestycyjnych i zarządzania aktywami
(asset management),
- bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy z zespołem.
- analityczne myślenie i kreatywne myślenie,
- otwartość i komunikatywność,
- samodzielność w działaniu.

Dodatkowym atutem będzie:

- certyfikat zawodowy: CIA, CFSA,
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub zarządzaniu projektami,
- biegła znajomość MS Excel, znajomość języka VBA.

Oferujemy:

- pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 24 marca 2015 r. na adres: kariera@bgk.com.pl

  • W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny.
  • Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.