BGK Linia 0 801 667 655

Specjalista

Bank Gospodarstwa Krajowego
poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista

w Departamencie Programów Europejskich

 Miejsce: Warszawa

(nr ref.:  DPE/S/9/2014)

Zakres zadań:

- posprzedażowa obsługa pożyczek inwestycyjnych w ramach inicjatywy JESSICA, w tym:
   - bieżący monitoring finansowanych inwestycji miejskich,
   - prowadzenie korespondencji z Europejskim Bankiem   Inwestycyjnym w zakresie zawartych umów pożyczek,
   - bieżący monitoring spełnienia przez pożyczkobiorców warunków udzielenia pożyczki,
   - przeprowadzanie kontroli w miejscu realizacji finansowanych inwestycji i przygotowywanie raportów pokontrolnych,
   - monitoring płatności w ramach zawartych umów pożyczek.

Wymagane kwalifikacje:

- wykształcenie wyższe (kierunki: ekonomia, administracja, prawo),
- minimum 5-letnie doświadczenie w bankowości, w tym co najmniej 3 lata w obsłudze kredytów dla przedsiębiorców,
- znajomość podstawowych zasad kredytowania inwestycji,
- znajomość zasad monitorowania zabezpieczeń spłaty kredytów, w szczególności zabezpieczeń hipotecznych,
- doświadczenie w operacyjnej obsłudze kredytów bankowych,
- umiejętność formułowania wniosków i przygotowywania wewnętrznych opracowań,
- biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie),
- umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
- otwartość i komunikatywność,
- umiejętność współpracy z zespołem.

Oferujemy:

- pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 26 września 2014 r. na adres: kariera@bgk.com.pl

- W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny.
- Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
- Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.